WOŚP Drukuj Zapisz

I Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły

28 stycznia w ramach finału WOŚP w Zespole Szkół w Kamionce odbył się I Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział 16 drużyn z całego powiatu, które rywalizowały w 4 grupach.


Po pierwszej fazie rozgrywek wyniki przedstawiały się następująco: 

Grupa A
1. Orient Rokitno - 9 pkt
2. KS Garbów - 6 pkt
3. Zaraz Zagrają - 3 pkt
4. Bakajoko Team - 0 pkt

Grupa B
1. TPS Lubartów - 9 pkt
2. SDS Brzeźnica Bychawska - 6 pkt
3. Ciemno - 2 pkt
4. SRM - 1 pkt

Grupa C
1. Ziuty - 9 pkt
2. Hańsk - 6 pkt
3. Ostrówek - 3 pkt
4. Wola Sernicka - 0 pkt

Grupa D
1. Kowboje - 9 pkt
2. Karol i 6 Krasnoludków - 4 pkt
3. Drużyna Firlej - 4 pkt
4. Sami Swoi - 1 pkt

Zwycięzcy grup zagrali półfinały i mecze finałowe, które były bardzo wyrównane, a kibice mogli oglądać siatkówkę na najwyższym poziomie.
W finale zespół Ziuty pokonał TPS Lubartów i zdobył puchar za I miejsce. Na trzeciej pozycji zawody zakończyli Kowboje wygrywając z Orientem Rokitno.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom, a w sposób szczególny Paniom Elizie Wiącek i Urszuli Kuchciak-Smyk oraz Panu Sławomirowi Szwargolińskiemu sędziującym podczas turnieju, uczniom ZS w Kamionce za pełnienie funkcji sędziów liniowych, Panu Sławomirowi Dudziakowi za zaserwowanie myśliwskiej grochówki, Pani Annie Białek za sponsorowanie nagród, Nowoczesne Kury Domowe •KGW Kamionka• i KGW Same Chłopy za popcorn i hot dogi, pracownikom ZS w Kamionce, w szczególności Pani Dominice Wałach i Panu Marcinowi Mazurowi za wsparcie organizacyjne, Pani Danucie Pulińskiej-Grzelak za opiekę medyczną.

Z dużą satysfakcją przyjęliśmy deklaracje uczestników, że z chęcią wzięliby udział w podobnym przedsięwzięciu w przyszłości - a oprócz sportowych emocji udało się zrealizować główny cel jakim była zbiórka do WOŚPowej skarbonki. Szczegółowe rozliczenie wszystkich inicjatyw i dokładną kwotę zebranych pieniędzy przez nasz szkolny sztab w Kamionce podamy w najbliższych dniach – w tym momencie szacunkowo przekroczyliśmy 17 000 PLN. Zagraliśmy razem!  

Dyrekcja ZS Kamionka - Michał Nerlo i Urszula Zarzycka

Autor: Mazur Marcin
Powrót
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie