Kadra Drukuj Zapisz

DYREKCJA

  • Dyrektor – Michał Nerlo (język angielski)
  • Wicedyrektor – Urszula Zarzycka (oligofrenopedagog)

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

  • Kwiecień Renata (edukacja wczesnoszkolna kl.II A)
  • Grymuza Danuta (edukacja wczesnoszkolna kl. II B)
  • Ciotucha Urszula (edukacja wczesnoszkolna kl. III B)
  • Jolanta Skrzypiec (edukacja wczesnoszkolna kl. 0 A)
  • Grzyb Beata (edukacja wczesnoszkolna kl. III C)
  • Kutnik Eliza (edukacja wczesnoszkolna kl. 0 B)
  • Misztal Maria (edukacja wczesnoszkolna kl. 0 C)
  • Podleśna Anna (edukacja wczesnoszkolna kl.  I A)
  • Sysiak Anna (edukacja przedszkolna kl. 0 A)
  • Szydłowska Emilia (edukacja wczesnoszkolna kl. III A)
  • Wałach Agata (edukacja przedszkolna 0 A )
  • Wesołowska Beata (edukacja wczesnoszkolna kl.  I B)

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • Rybicka Halina (język polski, wychowawca kl. VIII C)
  • Samsel Iwona (język polski, wychowawca kl. IV B)
  • Sienkiewicz Agnieszka (język polski, wychowawca kl. V B)
  • Świderek Małgorzata (język polski, wychowawca kl. VII A)
  • Waśkowska Beata (język polski, wychowawca kl. V A)

NAUCZYCIELE HISTORII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Cieszko Małgorzata (historia, wdż, wychowawca kl. VII B)
  • Rodak Agnieszka (historia, wos, wychowawca kl. VII C)


NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH

  • Janiszek Paulina (język niemiecki)
  • Krupa Katarzyna (język angielski, wychowawca kl. VIII B)
  • Świderek Bartosz (język angielski)
  • Warszawa-Mazurek Agata (język angielski)

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH

  • Daniewska Renata (przyroda, matematyka, geografia)
  • Dudzik Bartłomiej (geografia)
  • Nerlo Małgorzata (fizyka, chemia)
  • Szypulska Beata (przyroda, biologia, wychowawca kl. VI A)
  • Wojciechowski Grzegorz (informatyka)
  • Wojciechowska Iwona (matematyka)
  • Zbita Gabriela (matematyka, wychowawca kl. VIII D)

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Grymuza Dariusz (wychowanie fizyczne)
  • Kołodyński Jacek (wychowanie fizyczne, EDB)
  • Kuchciak-Smyk Urszula (wychowanie fizyczne)
  • Szwargoliński Sławomir (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VIII A ,,s'')
  • Wiącek Eliza (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IV A „s”)

NAUCZYCIELE PLASTYKI I MUZYKI

  • Kruczek Agnieszka (muzyka, plastyka, wychowawca kl. IV C)

NAUCZYCIELE TECHNIKI

  • Wójcik Małgorzata (technika)

NAUCZYCIELE RELIGII I ETYKI

  • Grymuza Ewa (religia)
  • Ks. Musiel Adam (religia)
  • Pochwatka Katarzyna (religia)
  • Rybicka Halina (etyka)

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI

  • Latusek Ewa
  • Sysiak Anna

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

  • Głos Joanna
  • Karwat Agnieszka
  • Siwek Jadwiga
  • Wójcik Małgorzata

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Grymuza Agata

OLIGOFRENOPEDAGODZY

  • Chmielewska Agnieszka (oligofrenopedagog)
  • Daniewska Lidia (logopeda, oligofrenopedagog)
  • Siwek Jadwiga (oligofrenopedagog)
Powrót
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie
Film na telefonie
video