Nasze sukcesy Drukuj Zapisz

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Zespołu Szkół w Kamionce brali udział i osiągali sukcesy w następujących konkursach, zawodach i olimpiadach:

1. Konkursy przedmiotowe Lubelskiego Kuratora Oświaty

język angielski - udział 15 uczniów; Olga Moryc, Patrycja Grymuza, Wiktoria Bagińska, Wiktoria Chłopaś - kwalifikacja do drugiego etapu

biologiczny - udział 3 uczniów; Mateusz Nerlo, Kinga Marczak - kwalifikacja do drugiego etapu

geograficzny - udział 1 uczennicy5 historyczny - udział 6 uczniów; Mateusz Nerlo - kwalifikacja do drugiego etapu

polonistyczny - udział 10 uczniów

matematyczny - udział 7 uczniów; Maria Zbita, Olaf Oniszczuk - kwalifikacja do drugiego etapu

2. Ogólnopolski konkurs "Prymas Wyszyński - Człowiek niezwykłej miary": Bogusław Dobosz VI a - wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna

3. XVI Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam 2020": Bogusław Dobosz VI a - laureat w kategorii fotograficznej

4. Gminny konkurs rysunkowy na projekt znaczka pocztowego "Kamionka - moje Miasto"

Kategoria oddziały przedszkolne i klasy I szkoły podstawowej:

  • I miejsce Natalia Łopucka I a
  • II miejsce Natalia Stępień 0 a
  • III miejsce Amelia Salamon I a,
  • wyróżnienia: Wiktoria Pyrz 0 a, Antonina Piwowar 0 b, Martyna Jezior I a, Zuzanna Korzeniowska I b

Kategoria klasy II i III szkoły podstawowej:

  • I miejsce Igor Tarnas III c
  • II miejsce Natalia Bronisz III a
  • III miejsce Amelia Jóźwiak II a
  • wyróżnienia: Martyna Rybacka II a, Oliwia Stępień III a, Jakub Korzeniowski III a, Patryk Kula III a, Kacper Olejek III a, Dominika Szymanek III c, Szymon Kępa III c

Kategoria klasy IV-VIII szkoły podstawowej:

  • wyróżnienia: Maciej Stępień IV b, Kinga Marczak VII c

5. XXII Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Opowieści Wigilijne"

  • Kinga Marczak VII c - wyróżnienie
  • Aleksandra Warszawska VII b - wyróżnienie

6. Pszczoły znam i o nie dbam: Aleksander Wojtasiewicz VI a, Mikołaj Siłuch VI b, Mateusz Nerlo VI a - kwalifikacja do etapu finałowego

7. #WIKTORIA w nowoczesnym ujęciu - 100. rocznica Bitwy Warszawskiej

  • I miejsce - Kamila Kowalczyk VII d
  • II miejsce Adrianna Warszawska VI c
  • wyróżnienia: Otylia Siłuch VII c, Aleksandra Warszawska VII b, Filip Mazurek VI b, Mikołaj Furtak VI a, Karol Stasiak VII c

8.  Koduj z gigantami: Adam Nerlo VI a - kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego

9. Ogólnopolskie zawody szachowe

  • IX miejsce Patryk Kula
  • X miejsce Wojciech Nowakowski
  • XIII miejsce Piotr Malesa
  • XIV miejsce Wiktor Wójtowicz
  • XV miejsce Maksymilian Mitura
  • XVI miejsce Julian Trąbka
  • XVII miejsce Zofia Wiącek

10. Wojewódzki konkurs plastyczny Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie "Jak mogę pomóc pszczołom?": Oliwia Stępień

11. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców - XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka

  • I miejsce Olaf Oniszczuk
  • III miejsce Zofia Wiącek
  • III miejsce Aleksander Trąbka
  • IV miejsce Aleksandra Samonek, Julian Trąbka, Franciszek Górny
  • V miejsce Lena Jaworska, Oliwier Chudzik 

12. Mistrzostwa Powiatu w pływaniu indywidualnym

  • I miejsce Aleksander Trąbka - styl dowolny
  • I miejsce Rozalia Turska - styl klasyczny
  • II miejsce Hubert Wiącek - styl grzbietowy
  • III miejsce Zofia Wiącek - styl grzbietowy
  • IV miejsce Julian Trąbka - styl klasyczny
  • VI miejsce Wiktor Ślisz - styl dowolny

13. Mistrzostwach Rejonu w pływaniu indywidualnym

  • I miejsce Aleksander Trąbka – styl dowolny
  • I miejsce Rozalia Turska - styl klasyczny
  • II miejsce Hubert Wiącek - styl grzbietowy
  • III miejsce Zofia Wiącek - styl grzbietowy

14. Mistrzostwach Województwa w pływaniu indywidualnym

  • I miejsce Rozalia Turska - styl klasyczny
  • II miejsce Aleksander Trąbka – styl dowolny
  • III miejsce Hubert Wiącek - styl grzbietowy
  • VI miejsce Zofia Wiącek - styl grzbietowy

15. "Wielkanocne tradycje i obyczaje" w kategorii klas IV i wyżej - prace przestrzenne

  • I miejsce Anna Adamczyk VI c
  • II miejsce Aleksander Jóźwiak VI a
  • III miejsce Wiktor Feldman IV a
  • wyróżnienie: Amelia Aftyka IV a

16. UNIfikacja Fizyki: finalistka Maria Zbita VIII b

17. XI Ogólnokrajowy Konkurs Plastyczny dla Szkół Podstawowych pod hasłem: "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy" - wyróżnienia :

  • Kacper Wójcik
  • Paweł Puliński

18. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z biologii

  • Natalia Szczurowska - 28 miejsce
  • Małgorzata Cieloch -   45 miejsce
  • Adrianna Muzyka -      48 miejsce

19. Eliminacje powiatowe Festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej "Śpiewający Słowik 2021"

  • Filip Szysiak z klasy VI C otrzymał nominację do finału wojewódzkiego,
  • Natalia Szczurowska z klasy V A zdobyła wyróżnienie w konkursie.

20. Ogólnopolskim konkursie "Być jak... Jan Kowalewski!"

  • Paweł Puliński - III miejsce

21. Mistrzostwa Rejonu Lubartowskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rykach, 9 czerwca 2021r

Klasyfikacja indywidualna:

  • II miejsce Zofia Wiącek (dziewczęta 2010-2011)
  • II miejsce Mateusz Skowron (chłopcy 2010-2011)
  • II miejsce Magdalena Węgrzyn (dziewczęta 2008-2009)
  • III miejsce Kinga Czyżyk (dziewczęta 2008-2009)
  • I miejsce Aleksander Trąbka (chłopcy 2008-2009)
  • II miejsce Oliwier Chudzik (chłopcy 2008-2009)
  • III miejsce Rozalia Turska (dziewczęta 2006-2007)
  • I miejsce Oniszczuk Olaf (chłopcy 2006-2007)

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce w kategorii dziewcząt “Igrzyska Dzieci” - Ines Adamczyk, Kinga Czyżyk, Lena Jaworska, Aleksandra Samonek, Gabriela Szymoniuk, Magdalena Węgrzyn, Weronika Zimostrad
I miejsce w kategorii chłopców “Igrzyska Dzieci” - Jakub Baraniak, Jakub Buss, Oliwier Chudzik, Franciszek Górny, Aleksander Trąbka, Patryk Woźniak, Hubert Wiącek
II miejsce w kategorii dziewcząt “Igrzyska Młodzieży Szkolnej” - Maryla Białek, Agata Dębek, Gabriela Prażmo, Natalia Prażmowska, Sylwia Sztorc, Rozalia Turska, Buss Oliwia
II miejsce w kategorii chłopców “Igrzyska Młodzieży Szkolnej” - Adam Nadulski, Olaf Oniszczuk, Maksymilian Puliński, Maciej Sikora, Bartosz Sowisz, Oskar Wrotkowski
 
22. Finały wojewódzkich biegów przełajowych

  • Olaf Oniszczuk - III miejsce
  • Drużyna dziewcząt z rocznika 2008-2009 - III miejsce
  • Chłopcy z klas VII i VIII - I miejsce

 Roku szkolny 2021/2022

 

 

 

 

 

 

Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Film na telefonie
video
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV