Aktualności Drukuj Zapisz

Czerwcowe wycieczki uczniów klasy IV a

Czerwiec upływał nam pod znakiem wycieczek. Uczniowie klasy IV a przeżyli swoją przygodę w lasach Janowa Lubelskiego - jeździli wozami terenowymi, kolejką pojechali do Ostoi Konika Polskiego i zmierzyli się z zagadkami w escape roomie, a przy tym wszystkim świetnie się bawili pod opieką wychowawczyni, Pani Katarzyny Pochwatki, oraz Pani Małgorzaty Cieszko.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja