Aktualności Drukuj Zapisz

Apel podsumowujący rok szkolny 2023/2024

19 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w kończącym się roku szkolnym. Pan Dyrektor, wraz z nauczycielami koordynującymi te konkursy, wręczył dyplomy za udział w Kangurze Matematycznym oraz nagrody za wyróżniające wyniki i udział w The Big Challenge - konkursie z języka angielskiego. Jeszcze raz gratulujemy uczniom umiejętności i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja