Aktualności Drukuj Zapisz

Sukcesy naszych uczniów w międzynarodowym konkursie The Big Challenge!

11 kwietnia 45 uczniów naszej szkoły przystąpiło do międzynarodowego konkursu z języka angielskiego The Big Challenge. Z radością informujemy, że uczestnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki.


  Emilia Gębal zajęła 37. miejsce a Patryk Świderek 39. na ponad 800 uczestników na poziomie 1 w lubelskim, a ich wyniki były o ponad 80 punktów wyższe niż średnie krajowe i wojewódzkie .Oboje to czwartoklasiści, więc wróżymy im wiele sukcesów w przyszłości.

  Zuzanna Pulińska z klasy VI b osiągnęła wynik o ponad 30 punktów wyższy niż średnia krajowa i wojewódzka, co dało jej 97 miejsce na 360 uczestników na poziomie 2 w lubelskim   
  Cezary Szostak z kl. VII a uplasował się na 80. miejscu z prawie 350 na poziomie 3 w lubelskim, a jego wynik było o ponad 40 punktów wyższy niż krajowa i wojewódzka średnia    
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom! Panu Bartoszowi Świderkowi dziękujemy za koordynowanie konkursu, a wszystkim nauczycielom języka angielskiego za przygotowanie uczniów, wspieranie ich i rozwijanie ich umiejętności.

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja