Aktualności Drukuj Zapisz

Wiosenna magia i tradycje wielkanocne: Przedstawienie klasy II a

Uczniowie klasy II a już niejednokrotnie pokazywali swoje talenty aktorskie. Tym razem skupili się na początku wiosny i tradycjach wielkanocnych pokazując je w kreatywny i pomysłowy sposób podczas przedstawienia zaprezentowanego 21 marca. Dziękujemy wychowawczyni, Pani Jolancie Skrzypiec, za wyreżyserowanie spektaklu i rozwijanie pasji podopiecznych


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja