Aktualności Drukuj Zapisz

Lekcja bezpieczeństwa z strażakami

Czy łatwo zostać strażakiem? Niełatwo, ale warto! Jak przeciwdziałać pożarom w codziennych sytuacjach domowych? Być uważnym i przewidującym! Jakim sprzętem dysponują zawodowi strażacy z Lubartowa? Najnowocześniejszym! Pierwszaki dziękują strażakom z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie za super lekcję! Dzięki Wam wszystkim - zawodowym i ochotnikom - czujemy się bezpiecznie!


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja