Aktualności Drukuj Zapisz

Spotkanie z Panią Agnieszką Gąsior-Guziak: wskazówki dotyczące zdrowia

7 marca dziewczęta z klas VI, VII i VIII miały okazję spotkać się z Panią Agnieszką Gąsior-Guziak, położną w jednym z lubelskich szpitali, specjalistką od spraw kobiecych prowadzącą LaktoMed Agnieszka Gąsior-Guziak. Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację spotkania, podczas którego dziewczynki mogły zadać nurtujące je pytania i uzyskać wskazówki dotyczące zdrowia.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja