Aktualności Drukuj Zapisz

30 Lat Edukacji i Pasji: Urodziny Naszej Szkoły!

16 lutego uroczyście obchodziliśmy 30. urodziny naszej szkoły! Byli wspaniali goście, tańce, śpiewy, pokazy gimnastyczne, tort, życzenia i prezenty. Nasi utalentowani uczniowie prezentowali kolejne "karty” z kroniki szkoły - od historycznych starań o lokalizację, wspólny wysiłek społeczności lokalnej przy budowie i przeprowadzce przez kolejne kamienie milowe - powstanie sali gimnastycznej, nadanie imienia, aż po czasy współczesne.


Z łezką w oku obejrzeliśmy nagrane wrażenia osób, które 30 lat temu były nauczycielami, pracownikami, rodzicami czy uczniami w “nowej” szkole. Nie zabrakło elementów budujących tożsamość naszej placówki takich jak funkcjonowanie szkół ponadpodstawowych, poczty szkolnej, klas sportowych, wymian międzynarodowych czy działań wolontariatu. Wspomnieliśmy również nieżyjących nauczycieli i pracowników szkoły. 

Zgromadzonym gościom - przedstawicielom Lubelskiego Kuratorium Oświaty, władzom Miasta i Gminy Kamionka, samorządowcom z Lubartowa, Niedźwiady i Sernik, duchownym z Kamionki i Starościna, dyrektorom i kierownikom zaprzyjaźnionych jednostek samorządowych, rodzicom, emerytowanym nauczycielom i pracownikom, przyjaciołom szkoły zadedykowaliśmy finałową piosenkę “We are the champions” w wykonaniu zespołu złożonego z uczniów, absolwentów i nauczycieli z towarzyszeniem chóru szkolnego Belcanto. 

Dziękujemy bardzo licznej grupie osób zaangażowanych w przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia, którego efekt możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja