Aktualności Drukuj Zapisz

Praktyczna matematyka z przedszkolakami: utrwalanie cyfr i dodawanie w formie zadań

W ostatnich tygodniach przed feriami zimowymi przedszkolaki z oddziałów A i B utrwalały poznane cyfry od 1 do 7 oraz uczyły się dodawać w tym zakresie. Wszystko to oczywiście w formie zadań praktycznych - było więc przeliczanie ciastek, książek dziadka, jego narzędzi i modeli oraz ptaków zimujących w Polsce i odwiedzających nasze karmniki.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja