Aktualności Drukuj Zapisz

''Strażnicy Dobra'' w akcji: wielkoformatowe zdjęcie pełne inspiracji na ścianie wolontariatu

Jednym z istotnych elementów programu wychowawczego szkoły są działania Szkolnego Klubu Wolontariatu Wolontariat "Strażnicy Dobra". Wspólnie z Radą Rodziców wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie wolontariuszy ozdabiając ścianę przy klubowej „kwaterze głównej” wielkoformatowym zdjęciem zawierającym cytaty, które są inspiracją dla naszych uczniów do niesienia pomocy innym ludziom. Dobro powraca!


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja