Aktualności Drukuj Zapisz

Nieustająca akcja dobra: otwarty charytatywny turniej piłki siatkowej

Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszych akcjach, a my działamy dalej! Zapraszamy do udziału w charytatywnym turnieju piłki siatkowej o puchar Dyrektora Szkoły w ramach finału WOŚP, który odbędzie się 28 stycznia 2024 r.


Zachęcamy do zgłaszania 6-osobowych drużyn (+ ewentualna rezerwa) na maila szkoły (kamionkasp@wp.pl) lub telefonicznie (pod nr 533 261 687) do 17.01.2024 r. W zgłoszeniu wystarczy podać nazwę drużyny i kontakt do kapitana.

Liczy się dobre serce, a nie profesjonalne umiejętności – skład drużyn może być zupełnie dowolny! W trakcie turnieju będziemy zbierać środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Liczymy również na wsparcie kibiców!  

Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane kapitanom drużyn w późniejszym terminie.
Prosimy o przekazywanie informacji dalej!  

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja