Aktualności Drukuj Zapisz

Wyniki konkursu Rady Rodziców na najpiękniejsze drzwi

W głosowaniu uczniów w konkursie Rady Rodziców na najpiękniejsze drzwi klasowe zwycięzcami zostali: klasa 0d (sala 106) w kategorii klas 0-III oraz klasa 8a (sala 121) wśród klas starszych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 200 zł nagrody RR!


Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie - po raz kolejny udowodniliście swój talent i kreatywność. Największą nagrodą są teraz bardziej kolorowe i przyjazne korytarze. Specjalne wyróżnienie przyznajemy Paniom woźnym za poczucie humoru i dystans. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich drzwi - zarówno w galerii jak i na żywo! Jest talent - jest moc!

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja