Aktualności Drukuj Zapisz

Kiermasz ciast - wsparcie Fundacji ,,Stella''

W ubiegły piątek odbył się w naszej szkole pierwszy kiermasz ciast w nowym roku szkolnym. Dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów można było nabyć przepyszne ciasta, ciasteczka, rogaliki, bułeczki, wafelki, ptysie, galaretki i całe mnóstwo kolorowych babeczek. Słodkości cieszyły się ogromnym powodzeniem, bo wiadomo - nauka jest męcząca.


Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za wsparcie Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej - Rehabilitacja dzieci i dorosłych. Dzięki hojności kupujących, tym razem wsparliśmy Fundację kwotą 1940 zł. Dziękujemy serdecznie!!!

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja