Aktualności Drukuj Zapisz

„Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”

Nasza szkoła jest w gronie ponad 1200 placówek, które przystąpiły do Ogólnopolskiego Projektu MŁODE GŁOWY podejmując się realizacji programu profilaktycznego „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” Fundacji UNAWEZA Foundation.


 Jest to program oferujący pomoc psychologiczną, edukacyjną oraz profilaktyczną dla młodzieży, nauczycieli i rodziców. Jego realizacja jest oparta na działaniach psychoedukacyjnych podejmowanych według określonego scenariusza, których celem jest zapobieganie zachowaniom ryzykownym uczniów i szkodom wynikającym z problemów w ich środowisku. Ten pilotażowy program startuje już dziś - 10 października - a pierwsze lekcje już wkrótce.

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja