Aktualności Drukuj Zapisz

Remont kuchni szkolnej

Dbając o bezpieczne warunki pracy naszych arcyzdolnych Pań kucharek dziś, 24 lipca, rozpoczynamy długo oczekiwany remont posadzki kuchni szkolnej jako zadanie inwestycyjne samorządu Miasta i Gminy Kamionka. Wszystko zostało przygotowane i zgodnie z harmonogramem przed pierwszym września prace mają być zakończone – tak, żeby móc karmić naszych uczniów w nowym roku szkolnym.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja