Aktualności Drukuj Zapisz

„Jesteśmy razem i blisko siebie”

20 czerwca pani wicedyrektor Ula Zarzycka wzięła udział w uroczystej gali podsumowującej udział w konkursie „Jesteśmy razem i blisko siebie” zorganizowanej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki w ramach obchodów #ŚwiatowyDzieńUchodźcy. Na uroczystości obecni byli m.in.: Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie, Dyrektor Biura UNHCR Polska w Lublinie, Kurator Oświaty oraz Wojewoda Lubelski.


 

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja