Aktualności Drukuj Zapisz

IX Akcja poboru w krwi w Zespole Szkół w Kamionce

Wczoraj we współpracy z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Klub HDK PCK przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie, Nowoczesne Kury Domowe •KGW Kamionka• i Wolontariat "Strażnicy Dobra" zorganizowaliśmy dziewiątą akcję poboru krwi.


Zebrano prawie 10 litrów od 21 dawców, w tym od 2 debiutantek   Zgłosiło się 28 osób, ale awaria serwerów RCKiK uniemożliwiła oddanie krwi wszystkim chętnym. Przepraszamy za niezależne od nas problemy i mamy nadzieję, że nie powstrzymają one potencjalnych krwiodawców przed uczestnictwem w kolejnej akcji, która odbędzie się 20 sierpnia, tym razem w centrum Kamionki.

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja