Aktualności Drukuj Zapisz

Przedstawienie pt. ,,Baśniowy ambaras''

1 czerwca uczniowie z klasy IV a zrobili niespodziankę dzieciom z oddziału przedszkolnego 0 b i pani Emilii Szydłowskiej, która jest ich byłą wychowawczynią. Pod opieką pani Agnieszki Sienkiewicz zaprezentowali piękne i zabawne przedstawienie "Baśniowy ambaras" wg scenariusza pani Danuty Dankowskiej.Dzieci uważnie oglądały i dzięki temu prawidłowo odpowiadały na pytania w quizie ze znajomości spektaklu  
Na szkolnym kanale YouTube możecie obejrzeć całe przedstawienie:

Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja