Aktualności Drukuj Zapisz

Uczniowie klas I w Krainie Rumianku

Kraina Rumianku to wioska tematyczna, gdzie 22 maja uczniowie klas pierwszych mogli doświadczyć jak żyli, pracowali i odpoczywali nasi przodkowie. Wszystko działo się w scenerii polskiej wsi, gdzie dawne obyczaje są wciąż żywe. Panie prowadzące warsztaty z ogromną pasja zachęciły dzieci do udziału w przygotowanych zajęciach. Twórczo spędzony czas na długo pozostanie dzieciom w pamięci.Autor: Mazur Marcin
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja