Aktualności Drukuj Zapisz

Nowa sala wolontariatu i samorządu uczniowskiego - miejsce dla aktywnych uczniów

Chcemy z dumą pokazać kolejne miejsce, które w praktyce realizuje naszą filozofię przyjaznej szkoły! Dzięki kreatywności uczniów i opiekunów – pani Katarzyny Pochwatki, pani Katarzyny Krupy i pani Agaty Grymuzy - Wolontariat "Strażnicy Dobra" i Samorząd Uczniowski mają swoją wymarzoną salę!


Fundusze na metamorfozę byłego pokoju nauczycielskiego udało się pozyskać dzięki zorganizowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu stroików bożonarodzeniowych. Wsparli nas również Urząd Miejski w Kamionce i prywatni darczyńcy. Nieocenioną pomocą techniczno-malarską służył pan Marek Pytka. Dziękujemy szczególnie tym wszystkim, którzy przez wykonanie czy zakup stroika pomogli naszym uczniom zrealizować ich ambitny projekt.
A na profilu uczniów, tutaj: http://tiny.cc/sala_wolontariatu możecie zobaczyć filmik.
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja