Aktualności Drukuj Zapisz

Dzieci z oddziałów przedszkolnych A i C zachwycają w przedstawieniach jasełkowych

11 stycznia historię o przyjściu na świat Jezusa zaprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego A i C. W towarzystwie najbliższych pokazały, co potrafią - okazało się, że mamy kolejną utalentowaną grupę! Wielkim brawom nie było końca...


Gratulujemy Dzieciom występu, a Rodzicom dzieci! Obie grupy przedszkolne zaprezentowały swoje talenty w przedstawieniu jasełkowym. Jesteśmy pod wrażeniem, że już 5-latki potrafią występować tak pięknie.


 

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja