Aktualności Drukuj Zapisz

„Nie bądź żyła – oddaj krew”

W niedzielę 02.10.22 odbyła się akcja krwiodawstwa pod hasłem „Nie bądź żyła – oddaj krew”. Kolejny raz na terenie naszej szkoły można było podzielić się tym bezcennym darem. Tym razem zgłosiło się 15 osób (w tym 1 po raz pierwszy), a rezultatem było zebranie prawie 7 litrów. Dodatkową atrakcją było szkolenie z zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.


Wydarzenie nie byłoby możliwe bez współpracy koordynatora pana Jarosława Krupki, koordynatorów szkolnych – pani Anny Podleśnej i pani Lidii Daniewskiej, naszych wspaniałych uczniów klas czwartych i piątych ze Szkolnego Koła Wolontariatu Wolontariat "Strażnicy Dobra" z opiekunkami – panią Katarzyną Pochwatką i panią Agatą Grymuzą, ekipie Klubu Klub HDK PCK przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie oraz nieocenionych pań z grupy Nowoczesne Kury Domowe •KGW Kamionka•.
Bardzo dziękujemy również pani RENI JUSIS oraz pani Natalia Przybysz, które promowały naszą akcję w swoich social mediach.

Jako dyrekcja szkoły składamy nasze najserdeczniejsze podziękowania wszystkim zaangażowanym i już zapraszamy na kolejne spotkanie – 4 grudnia – połączone z Mikołajkami Gminnymi.
 
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja