Aktualności Drukuj Zapisz

Zapisy dzieci z przedszkola na dyżur wakacyjny

W związku z zarządzeniem nr 132/2021 Burmistrza Miasta Kamionka z dnia 12 października 2021 r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych w szkołach i przedszkolu prowadzonych przez Gminę Kamionka informujemy, że dyżur wakacyjny w lipcu pełni Przedszkole Samorządowe w Kamionce, a w sierpniu oddziały przedszkolne w Zespole Szkół w Kamionce.


W celu zgłoszenia dziecka na pobyt w sierpniu w naszej placówce należy zapoznać się z regulaminem dyżuru wakacyjnego, wypełnić załączony wniosek i dostarczyć go do 15 czerwca 2022 r. do sekretariatu szkoły.

Ikona docxWniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [18.41 KB]

Ikona docxRegulamin dyżuru wakacyjnego, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [22.56 KB]

 

 

Zapisu na lipiec należy dokonać w Przedszkolu Samorządowym. Informacje tu: https://przedszkole.kamionka.pl/aktualnosci/n,255279,dyzur-wakacyjny-w-przedszkolu.html

 

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja