Aktualności Drukuj Zapisz

Dzień Chłopaka 2021

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.


Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na Gentlemana Szkoły (zwyciężyli Julian Trąbka 4A i ex aequo Kacper Trąbka 8A) i Mistrza zaplatania warkocza. W tym drugim konkursie wygrał Krystian Malesa z czasem 22.49 sekundy! Uczniowie mogli również robić zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance. Oto fotorelacja z tego dnia:

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
WOŚP
WOŚP
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie