Aktualności Drukuj Zapisz

Podsumowanie akcji "Twoja kropla krwi ratuje życie"

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy byli częścią niedzielnej akcji promującej krwiodawstwo w naszej szkole.- w pierwszej kolejności tym, którzy oddali (lub byli gotowi oddać) krew – zarejestrowało się 38 osób, 25 oddało (w tym 15 po raz pierwszy) w sumie 11,25 l;
- 18 nowych potencjalnych dawców szpiku
- dobremu duchowi, który zainspirował nas do działania – Jarosławowi Krupce;
- uczniom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Strażnicy Dobra”;
- szkolnym koordynatorkom: pani Annie Podleśnej, pani Lidii Daniewskiej, pani Katarzynie Pochwatce;
- partnerom akcji: Radzie Rodziców ZS w Kamionce; Nowoczesne Kury Domowe •KGW Kamionka•; KGW Biadaczka; KGW Kozłówka; Sławomirowi Dudziakowi reprezentującemu Koło Łowieckie nr 33 Lis w Lubartowie i Klub PCK HDK przy ZO PZŁ w Lublinie; 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej; pani Edycie Borowicz-Czuchrycie i jej synowi Kacprowi; Centrum Kultury w Kamionce reprezentowanemu przez Zespół Pieśni i Tańca Sokół oraz Zespół Twist; OSP Kamionka; klasom trzecim ZS w Kamionce z paniami wychowawczyniami: Emilią Szydłowską, Urszulą Ciotuchą, Beatą Grzyb; Klubowi MKS Lewart AGS Lubartów - Taekwon-do ITF; panu Marcinowi Mazurowi; pani Kamili Wronowskiej; pani Ewie Stasiak; panu Markowi Pytce;
- sponsorom upominków: Nowoczesne Kury Domowe •KGW Kamionka•, Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof Niećko, Kozłówka, Polska Róża, Pizzeria Itallo Pizza, Lubartowski Ośrodek Kultury;
- wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę tego dnia.
 
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja