Aktualności Drukuj Zapisz

Akcja poboru krwi

Zapraszamy na festyn pod hasłem "Twoja kropla krwi ratuje życie" promujący ideę krwiodawstwa, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 października, w godzinach od 9.00 do 13.00 na sali gimnastycznej.

 
Przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. "dmuchaniec", słodki poczęstunek, popcorn i wata cukrowa, grochówka myśliwska. Będzie okazja wziąć udział w pokazach: ratownictwa, sprzętu wojskowego i strażackiego, tańca, taekwondo i układania kostki Rubika oraz posłuchać występów uczniów klas III i zespołu Twist.
Osoby dorosłe zachęcamy do oddawania krwi. W czasie podsumowania festynu zostaną wręczone upominki dla honorowych krwiodawców.
Szczegóły na plakacie:
 
plakat
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja