Aktualności Drukuj Zapisz

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończyliśmy kolejny wyjątkowy rok szkolny 2020/2021, podczas którego musieliśmy się zmierzyć z wyzwaniami związanymi nie tylko z przejściem na zdalne nauczanie, ale i z powrotem do nauczania stacjonarnego.


Uroczystość również była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii szkoły odbyła się na zewnątrz – na parkingu szkolnym. Spotkaliśmy się w dwóch grupach: klasy 0-III i IV-VIII. Absolwenci przygotowali pod opieką wychowawczyń, pani Iwony Samsel i pani Elizy Wiącek, krótkie przedstawienie, dzięki któremu mogliśmy przywołać sceny z nauczania zdalnego i jeszcze raz usłyszeć charakterystyczne powiedzonka nauczycieli. Uczniowie zatańczyli poloneza i podziękowali za lata spędzone w naszej szkole. Dzisiejszy dzień był okazją do wręczenia nagród specjalnych od Rady Rodziców dla:
- najaktywniejszego wolontariusza – Gabrieli Szabelskiej z klasy VIII a,
- zdobywcy nagród w konkursach ogólnopolskich – Pawła Pulińskiego z klasy VII a,
- ucznia z najwyższą średnią w szkole – Bartłomieja Drozda z klasy IV b,
- najlepszego sportowca – Olafa Oniszczuka z klasy VIII a.
Nauczyciele wychowania fizycznego nagrodzili statuetkami całą grupę uczniów reprezentujących szkołę w zawodach sportowych w wielu dyscyplinach, a pan Sławomir Szwargoliński podziękował członkom pocztu sztandarowego za godne pełnienie tej funkcji.
Dziękujemy również pani Agnieszce Kruczek za oprawę muzyczną i panu Marcinowi Mazurowi za wsparcie techniczne.

Udanych wakacji życzą

Michał Nero i Urszula Zarzycka
 
PS - a TUTAJ można obejrzeć podsumowanie tego minionego roku szkolnego.
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
Lapop
E-dziennik
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Film na telefonie
video