Aktualności Drukuj Zapisz

Spotkania podsumowujące II semestr 2020/2021

22 czerwca odbyły się w naszej szkole spotkania podsumowujące pracę uczniów w II semestrze.

Wychowawcy wyróżnili uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i prezentowali aktywną postawę w trakcie nauczania zdalnego, działali w Samorządzie Uczniowskim i reprezentowali szkołę. Ten dzień był również okazją do wręczenia dyplomów i nagród za konkursy - The Big Challenge, Olimpus biologiczny, szachowy czy na nazwę dla ptasiej rodzinki sikorek.
Po raz pierwszy w historii szkoły odbył się z inicjatywy uczniów turniej cymbergaja o puchar Dyrekcji, w którym zwyciężył Maksymilian Puliński z klasy VIII a, drugie miejsce zajął Mateusz Bernacki z VI c, a trzecie Dominik Sołtys z VII b.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja