Aktualności Drukuj Zapisz

MegaMisja w Zespole Szkół w Kamionce

Znamy wyniki naboru do programu Mega Misja.

W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w konkursie kwalifikacyjnym do ogólnopolskiego programu MegaMisja organizowanym przez Fundację Orange. Zadaniem było stworzenie pracy w formie cyfrowej pokazującej, że szkoła ma potencjał do realizacji programu nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje dzieci i nauczycieli i pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. Dzieci z klas pierwszych, pod opieką pani wicedyrektor Urszuli Zarzyckiej, nakręciły film zapraszający MegaMisję do Kamionki. Konkurencja była bardzo duża, gdyż zgłoszenia przesłało ponad 1100 placówek z całej Polski, a zakwalifikowanych zostało 140. Z dumą informujemy, że jesteśmy jedną ze zwycięskich szkół!

Przez 10 miesięcy nasi uczniowie będą nie tylko podnosić swoje umiejętności cyfrowe w ramach zajęć rozwijających kreatywność wykonując zadania, lecz także zdobywać cenne nagrody. Dzięki uczestnictwu w tym programie doposażymy szkołę w pomoce o wartości 2500 zł.

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja