Aktualności Drukuj Zapisz

Oferta wypoczynku wakacyjnego dla dzieci rolników

Związek Zawodowy Rolnictwa i Obszarów Wiejskich „REGIONY” po raz kolejny organizuje wypoczynek dla dzieci rolników. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Związek Zawodowy Rolnictwa i Obszarów Wiejskich „REGIONY” po raz kolejny organizuje wypoczynek dla dzieci rolników, których co najmniej jeden z rodziców objęty jest ubezpieczeniem (lub rentą) w KRUS.

Dla dzieci rolników powiatu lubartowskiego proponowany jest turnus w górach w Zakopanem, Dom Wypoczynkowy „U Jędrka i Hani” (OSIEDLE RYBÓWKA 1A, 34-500 Zakopane) w terminie 17-25.08.2021 r.

Warunki uczestnictwa:
- wiek uczestnika: 10 – 16 lat (nieprzekroczone w okresie trwania turnusu);
- aktualna legitymacja szkolna;
- wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika oraz inne dokumenty;
- oryginalne zaświadczenie z placówki KRUS o ubezpieczeniu rolnika (DANE ADRESOWE DZIECKA ZGODNE Z DANYMI NA ZAŚWIADCZENIU);
- kopia wpłaty 600 zł (dla osób ubezpieczonych w KRUS), 1350zł (dla pozostałych chętnych - ubezpieczonych w ZUS) na konto w Santander Bank Polska S.A, nr: 24 1090 1870 0000 0001 2990 7320 (z adnotacją: Wpłata na działalność statutową Związku – wypoczynek LETNI, imię i nazwisko dziecka, Kamionka).

Według informacji udzielonej przez panią koordynator regionalną, w tym ośrodku nie ma możliwości skorzystania z bonu turystycznego.

O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń z kompletem dokumentów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z koordynatorem, panem Bartłomiejem Dudzikiem – przez dziennik elektroniczny lub przez maila bartekd84@wp.pl

 

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja