Aktualności Drukuj Zapisz

Dzień Dobrych Uczynków

19 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dobrych Uczynków. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień Dobrych Uczynków to święto społecznych i bezinteresownych działań. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza "Strażnicy Dobra" oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego samodzielnie przygotowali słodki poczęstunek, którym obdarowali wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a nawet rodziców, którzy byli obecni tego dnia w szkole. Do słodkich babeczek dołączone były motywujące cytaty, które miały za zadanie wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej oraz pozytywnie nastroić na cały dzień.  Po obejrzeniu galerii zdjęć z tego wydarzenia, możemy uznać, że cel został osiągnięty :) 

 

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
ZSKAMIONKA TV
ZSKAMIONKA TV
mlegitymacja
mLegitymacja