Aktualności sportowe Drukuj Zapisz

DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z KAMIONKI NAJLEPSZA W POWIECIE

W poniedziałek, 16 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Kocku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Piłce Nożnej Chłopców, w kategorii ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej’’, rocznik 2009-2010. Na turniej przyjechały cztery drużyny: SP Kamionka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim i gospodarze Szkoła Podstawowa im.Gen.Franciszka Kleeberga w Kocku - finaliści z czterech półfinałów. Drużyny rozegrały turniej systemem ,,każdy z każdym’’, czas gry wynosił 15 minut.


Zespół z Kamionki, pod opieką Sławomira Szwargolińskiego, rozegrał trzy mecze. Pierwszy z SP Ostrów Lubelski, wynik 8:1 dla Kamionki. Drugi mecz z SP 3 Lubartów, wynik 5:1 dla Kamionki i trzeci z gospodarzami turnieju SP Kock, zakończył się remisem 0:0. Dwie najlepsze drużyny, Kamionka i Kock, miały równą liczbę zdobytych punktów – 7. Dlatego o zwycięstwie zadecydowała różnica bramek strzelonych i straconych w całym turnieju. Ostatecznie Kamionka zajęła   I miejsce z różnicą bramek 11 i awansowała do finału rejonowego, który odbędzie się w Rykach, 8 maja 2024 r. Kolejne miejsca zajęły szkoły: SP Kock, SP 3 Lubartów i SP Ostrów Lubelski.
W skład reprezentacji chłopców z naszej szkoły weszli: Buss Kuba, Muzyka Maksymilian, Feldman Wiktor, Mitura Mikołaj, Sobiesiak Kacper, Wrona Jakub, Dębek Krzysztof, Dybała Bartosz, Skowron Mateusz, Wrotkowski Bartłomiej, Stępień Maciej i Podleśny Krzysztof.

Autor: Sławomir Szwargoliński
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie