Aktualności sportowe Drukuj Zapisz

Półfinał Powiatowy w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej’’, rocznik 2009-2010

Kolejny sukces!! W piątek, 6 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Rudnie odbył się Półfinał Powiatowy w Piłce Nożnej Chłopców, w kategorii ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej’’, rocznik 2009-2010. Na turniej przyjechały cztery drużyny: SP Kamionka, SP Wielkolas, SP Łucka i SP Rudno. Drużyny rozegrały turniej systemem ,,każdy z każdym’’, czas gry 2 x 10 minut.


Zespół z Kamionki, pod opieką Sławomira Szwargolińskiego, rozegrał trzy mecze. Pierwszy z gospodarzami SP Rudno, wynik 9:1 dla Kamionki. Drugi mecz z SP Wielkolas, wynik 8:0 dla Kamionki i trzeci z SP Łucka, zakończył się również zwycięstwem 11:2 dla Kamionki.

Ostatecznie Kamionka zajęła   I miejsce i awansowała do finału powiatowego, który odbędzie się w Kocku, 16 października 2023 r. - prosimy o trzymanie kciuków!!  

W skład reprezentacji chłopców z naszej szkoły weszli: Buss Kuba, Muzyka Maksymilian, Feldman Wiktor, Mitura Mikołaj, Sobiesiak Kacper, Wrona Jakub, Dębek Krzysztof, Dybała Bartosz, Skowron Mateusz, Wrotkowski Bartłomiej, Stępień Maciej.

Organizatorem i sędzią powiatowych zawodów był Michał Litwinek.
Autor: Sławomir Szwargoliński
Powrót
rekrutacja
Rekrutacja
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie