Aktualności sportowe Drukuj Zapisz

Lekcje otwarte z wychowania fizycznego

10 czerwca 2021r. w Zespole Szkół w Kamionce odbyły się lekcje otwarte z wychowania fizycznego z udziałem rodziców. Zostały one przeprowadzone przez nauczycieli p. Monikę Obroślak i p. Sławomira Szwargolińskiego w klasie 7A sportowej.


Tematem zajęć było wykorzystanie gier i zabaw ruchowych w doskonaleniu elementów technicznych z piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Dodatkowo uczniowie prezentowali swoje umiejętności techniczno- taktyczne z wyżej wymienionych gier zespołowych.

Wprowadzeniem do lekcji było przekazanie strojów sportowych ufundowanych przez jednego z rodziców , w których uczniowie będą reprezentować szkołę w zawodach. Pan Dyrektor Michał Nerlo złożył p. Agnieszce i Marcinowi Trąbkom podziękowania za wspieranie szkoły w działaniach sportowych.

Uczniowie poprzez własną aktywność i współdziałanie w zespole zachęcili rodziców do wspólnej zabawy ruchowej. Podczas zajęć rodzice i uczniowie ćwiczyli w parach, grupach wykorzystując nietypowe przybory. Współpracowali w grach i zabawach ruchowych. Zmierzyli swe siły we wspólnym meczu. Wszystkie zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem i radością. Mamy nadzieję, że nawyk aktywnego spędzania czasu wolnego z rodziną pozostanie na stałe.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie w promocję i rozwój klas sportowych w szkole.

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Powrót
Lapop
E-dziennik
mlegitymacja
mLegitymacja
Konkursy LKO
Konkursy LKO
Okulary na dokumencie
do pobrania
Zdjęcie piłek sportowych
Sport
Książka z latającymi literami
biblioteka
Dzieci jedzące obiad
stołówka
książka z tabletem w tle
wirtualna
kronika
Dziecko przed laptopem
zdalne nauczanie
Film na telefonie
video