Aktualności sportowe Drukuj Zapisz

XVIII RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W sobotę 29 lutego 2020r. rozegrany został XVIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna ZS w Kamionce. Impreza skierowana była do uczniów naszej szkoły wraz z rodzinami.

Zawody zostały zorganizowane przez p. Elizę Wiącek przy wsparciu p. Moniki Obroślak i  p. Sławomira Szwargolińskiego.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Wszystkich zawodników powitał pan dyrektor Michał Nerlo, życząc dobrej zabawy w sportowej rywalizacji. Rozpoczęcie turnieju poprzedziła informacja o systemie rozgrywek.

Turniej  przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

3 miejsce – Bartłomiej Kuśmirek

Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu sponsorów: Zespół Szkół w Kamionce, Gmina Kamionka,  market „Stokrotka” , sklepik szkolny p. Michała Kiełszni, sklep wielobranżowy „Karolina”. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody oraz dyplomy. Zwycięzcy otrzymali puchary. Podczas turnieju uczestnicy mogli poczęstować się  drożdżówką, pączkiem oraz soczkiem owocowym.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszam do udziału w XIX Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego za rok.

Opracowanie: Eliza Wiącek

Autor: Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego