DYREKCJA
- Dyrektor – Michał Nerlo (język angielski)
- Wicedyrektor – Urszula Zarzycka (pedagog specjalny)
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
- Kwiecień Renata (edukacja wczesnoszkolna kl. 0 A)
- Grymuza Danuta ( edukacja wczesnoszkolna )
- Ciotucha Urszula (edukacja wczesnoszkolna kl. 0 C)
- Skrzypiec Jolanta (edukacja wczesnoszkolna kl. II A)
- Grzyb Beata (edukacja wczesnoszkolna kl. I A)
- Misztal Maria (edukacja wczesnoszkolna kl. II B)
- Podleśna Anna (edukacja wczesnoszkolna kl. III A)
- Szydłowska Emilia (edukacja wczesnoszkolna kl. I B)
- Wałach Agata (edukacja przedszkolna 0 D )
- Wesołowska Beata (edukacja wczesnoszkolna kl. IIIB)
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
- Rybicka Halina (język polski, wychowawca kl. VII A)
- Waśkowska Beata (język polski,)
- Samsel Iwona (język polski, wychowawca kl. VI B)
- Sienkiewicz Agnieszka (język polski, wychowawca kl. VII B)
- Świderek Małgorzata (język polski, wychowawca kl. IV B)
NAUCZYCIELE HISTORII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
- Rodak Agnieszka (historia, wos)
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH
- Janiszek Paulina (język niemiecki)
- Krupa Katarzyna (język angielski, wychowawca kl. V C)
- Świderek Bartosz (język angielski)
- Warszawa-Mazurek Agata (język angielski, wychowawca kl. V B)
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH
- Daniewska Renata (geografia, przyroda)
- Grzelak Sławomir (informatyka)
- Nerlo Małgorzata (fizyka, chemia, matematyka, wychowawca kl. VI C)
- Szypulska Beata (przyroda, biologia, chemia, wychowawca kl. VIII A)
- Wojciechowski Grzegorz (informatyka)
- Wojciechowska Iwona (matematyka)
- Zbita Gabriela (matematyka)
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
- Szwargoliński Słąwomir ( wychowanie fizyczne, EDB)
- Kuchciak-Smyk Urszula (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. V A)
- Wiącek Eliza (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VI A „s”)
NAUCZYCIELE PLASTYKI I MUZYKI
- Kruczek Agnieszka (muzyka, plastyka, technika)
Pochwatka Katarzyna (plastyka, wychowawca IV A)
NAUCZYCIELE RELIGII I ETYKI
- Grymuza Ewa (religia)
- Ks. Musiel Adam (religia)
- Pochwatka Katarzyna (religia)
- Dudzik Bartłomiej (etyka)
NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY
- Głos Joanna
- Grzelak Sławomir
- Karwat Agnieszka
- Grzesiuk-Szymak Agnieszka
PSYCHOLOG SZKOLNY
OLIGOFRENOPEDAGODZY
- Chmielewska Agnieszka (oligofrenopedagog)
- Daniewska Lidia (logopeda, oligofrenopedagog)
TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
- Grzesiuk-Szymak Agnieszka
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
- Katarzyna Machoń (pedagog specjalny)